Hjem / Produkt / Tilbehør / Andre økonomiske trådløse maskiner / KPQ-BCS-185 børsteløs sirkelsag
STOR
KPQ-BCS-185 børsteløs sirkelsag
Hva er inkludert:
185mm 24t karbid-tippet blad
Hex skiftenøkkel
Parallell guide
Kraftig sak
kontakt
Beskrivelse
Parameter
Kontakt oss
Tekniske spesifikasjoner:
Kraftsystem: 21V børsteløs motor (3.0AH/4.0AH -alternativer)
No-belastningshastighet: 4.800 o / min
Bladdiameter: 185mm (7-1/4 ")
Kuttekapasitet:
90 ° kutt: 55mm
45 ° kutt: 40mm
Bevelkapasitet: 0-50 ° med positive stopp
Profesjonelle funksjoner:
✓ Laserstyrt skjæring for presisjonsnøyaktighet
✓ Elektrisk brems stopper bladet på <2 sekunder
✓ Støvekstraksjonsport med 360 ° justering
✓ Rafter krok for praktisk lagring
Ytelsesfordeler:
• 30% mer kuttekraft enn sammenlignbare ledningsmodeller
• Utvidet kjøretid - 300 kutt i 2x4 trelast (4.0ah batteri)
• Dual LED -arbeidslys for perfekt synlighet
• All-Metal Guard for maksimal holdbarhet
Industrielle applikasjoner:
Innramming og terrassebord
Kryssfiner og OSB -skjæring
Tak og sidespor
Konkret formarbeid
Renoveringsprosjekter
Holdbarhetsfunksjoner:
Magnesiumlegeringssko
Forsterket girhus
Støvforseglet motor
Overbelastningsbeskyttelse
Ergonomisk design:
Slim Grip Zone (55mm)