Hjem / Produkt / Tilbehør / Andre økonomiske trådløse maskiner / KPQ-BMC-125 børsteløs marmorkutter
STOR
KPQ-BMC-125 børsteløs marmorkutter
Hva er inkludert:
125 mm kontinuerlig felgdiamantblad
Vannmatadapter
Vinkelguide
Hex Key Set
kontakt
Beskrivelse
Parameter
Kontakt oss
Tekniske spesifikasjoner:
Kraftsystem: 21V børsteløs motor (3.0AH/4.0AH -alternativer)
No-Load Speed: 5000 o / min
Bladdiameter: 125mm (5 ")
Kuttekapasitet:
90 ° kutt: 41,5 mm
45 ° kutt: 30mm
Beveljustering: 0-45 ° med positive stopp
Profesjonelle funksjoner:
✓ Vannmatingssystem kompatibelt med standard vannflasker
✓ Laserveiledning for justering av presisjon
✓ Støvforseglet bryterutstyr for våt miljødrift
✓ Elektronisk hastighetskontroll opprettholder RPM under belastning
Ytelsesfordeler:
• 50% raskere skjæring enn konvensjonelle ledningsmodeller
• Vibrasjonsreduksjonssystem for renere kutt
• Kontinuerlig pliktvurdering for profesjonell arbeidsmengde
• Universal bladadapter passer til alle standard 125mm steinblader